LNY2G102MSEFBB
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNY2G102MSEFBB
LNY2G102MSEFBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNY2G102MSEFBB, 1000 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli (screw terminals) kasa tipi ile sahip olan bu komponent, chassis mount uygulamaları için uygun bir çözümdür. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek gerilim devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransa sahip olup, 10 kHz'de 8.96 A ve 120 Hz'de 6.4 A ripple akımı taşıyabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V