LNX2W472MSEGBN
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W472MSEGBN
LNX2W472MSEGBN Hakkında
Nichicon LNX2W472MSEGBN, 4700 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile screw terminals bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans değerine ve 20000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta sağlamaktadır. 10 kHz'de 18.2 A ve 120 Hz'de 13 A ripple current yeteneğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. Genel amaçlı kullanımlar, güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve filtre devrelerinde tercih edilir. Yüksek voltaj toleransı sayesinde güç elektronikleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V