LNX2W332MSEHBN
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W332MSEHBN
LNX2W332MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2W332MSEHBN, 3300µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim için tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Vida terminalli chassis mount tipinde tasarımı sayesinde güç kaynakları, invertörler, güç dönüştürücüler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür. 20000 saat yaşam süresi (85°C'de) ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmıştır. Düşük frekansta 9.7A (120 Hz) ve yüksek frekansta 13.58A (10 kHz) riple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışabilen kompakt bir çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V