LNX2W332MSEGBB
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W332MSEGBB
LNX2W332MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2W332MSEGBB, 3300 µF kapasitansı ve 450 V dereceli voltaj ile yüksek güç uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can türü ve vida terminalleri ile şasi montajı sağlar. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 14 A ve 120 Hz'de 10 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V