LNX2W272MSEGBB
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W272MSEGBB
LNX2W272MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2W272MSEGBB, 2700 µF kapasitesine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 12.04 A ve 120 Hz'de 8.6 A ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmasını uygun kılmaktadır. Radial can paketlemesi ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V