LNX2W222MSEGBB
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W222MSEGBB
LNX2W222MSEGBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2W222MSEGBB, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount yapısına sahip olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponen, 20000 saat ömre sahiptir. Ripple current toleransı 10 kHz'de 10.08A, 120 Hz'de ise 7.2A'dir. Güç kaynakları, konverterler, invertörler ve genel endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V