LNX2W182MSEF
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2W182MSEF
LNX2W182MSEF Hakkında
Nichicon LNX2W182MSEF, 1800 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri (screw terminals) ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 20000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 12.18 A ve 120 Hz'de 8.7 A ripple current özellikleri ile yüksek güç uygulamalarında kullanılabilir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 85°C) sayesinde endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V