LNX2W123MSEJBN
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2W123MSEJBN
LNX2W123MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2W123MSEJBN, 12000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, chassis mount tipinde screw terminal bağlantısı sayesinde sabit montajlara idealdir. -25°C ile +85°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 37.66A, 120 Hz'de 26.9A olup, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol devresi ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransı ile sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V