LNX2V822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V822MSEJBN
LNX2V822MSEJBN Hakkında
Nichicon LNX2V822MSEJBN, 8200 µF kapasitans ve 350V nominal gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponent, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 25.48 A, 120 Hz'de 18.2 A ripple akım taşıyabilir. -25°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güç kaynakları, enerji depolama, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V