LNX2V822MSEJBB
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V822MSEJBB
LNX2V822MSEJBB Hakkında
Nichicon LNX2V822MSEJBB, 8200 µF kapasitanslı ve 350V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarına uygundur. 20000 saat ömür (85°C), 25.48 A ripple current (10 kHz) ve ±20% toleransla genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, donanım sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında stabil çalışma aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V