LNX2V822MSEH
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V822MSEH
LNX2V822MSEH Hakkında
Nichicon LNX2V822MSEH, 8200µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi üzerine monte edilmek üzere üretilmiştir. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik yaşam süresi garantisinde bulunur. 10 kHz'de 35.2A ve 120 Hz'de 22A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V