LNX2V682MSEGBB
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V682MSEGBB
LNX2V682MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2V682MSEGBB, 6800 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi metal vida terminalleri ile chassis mount uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 20000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 22.82 A ve 120 Hz'de 16.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, convertörler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V