LNX2V392MSEGBB
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V392MSEGBB
LNX2V392MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2V392MSEGBB, 3900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminalli paket ile sağlanır. ±20% tolerans ve 20000 saat ömrü @ 85°C özelliğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışabilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 14.56A, 120 Hz'de 10.4A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V