LNX2V332MSEGBN
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V332MSEGBN
LNX2V332MSEGBN Hakkında
Nichicon LNX2V332MSEGBN, 3300µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal (vida bağlantı) ile donatılmış chassis mount tipi kasa tasarımına sahiptir. ±20% tolerans ve 20.000 saat ömür @ 85°C ile belirtilmiştir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 12,6 A ve 120 Hz'de 9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı elektrik depolama ve düzenleme işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V