LNX2V272MSEGBB
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V272MSEGBB
LNX2V272MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2V272MSEGBB, 2700µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi cihazlara vida terminalleriyle bağlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20.000 saat ömür süresi garanti edilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 10.78A ve 120 Hz'de 7.7A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V