LNX2V222MSEF
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V222MSEF
LNX2V222MSEF Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2V222MSEF, 2200 µF kapasitansı ve 350 V nominal voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla tasarlanan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. Chassis mount tipinde vida terminallerine sahiptir. 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 12.32 A ve 120 Hz'de 8.8 A ripple akımı yönetebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V