LNX2V152MSEF
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V152MSEF
LNX2V152MSEF Hakkında
Nichicon LNX2V152MSEF, 1500 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 8.82 A, 120 Hz'de 6.3 A'dir. Güç kaynakları, enerji depolama, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V