LNX2V123MSEHBN
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V123
LNX2V123MSEHBN Hakkında
Nichicon LNX2V123MSEHBN, 12000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Vida terminali (screw terminals) ile chassis montaj tipine uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 20000 saat ömür süresi sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir. Yüksek ripple akımı kapasitesi ile güç kaynağı, inverter ve enerji dönüştürücü gibi uygulamalarda tercih edilir. 10 kHz'de 35.14 A ve 120 Hz'de 25.1 A ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V