LNX2V122MSEF
CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V122MSEF
LNX2V122MSEF Hakkında
Nichicon LNX2V122MSEF, 1200µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri sayesinde güç kaynakları, güç elektronikleri ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 20000 saat ömrü 85°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 7.42A ve 120 Hz'de 5.3A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Radial kutulu tasarımı sabit montaj uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V