LNX2V102MSEFBN
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2V102MSEFBN
LNX2V102MSEFBN Hakkında
Nichicon LNX2V102MSEFBN, 1000 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount edilir. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 4.9 A ve 120 Hz'de 3.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V