LNX2L562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2L562MSEJBN
LNX2L562MSEJBN Hakkında
Nichicon LNX2L562MSEJBN, 5600 µF kapasitansı ve 550V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısı ile şasi montajı yapılabilen bu komponentin ±20% tolerans değeri bulunmaktadır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolaması gibi işlevlerde kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda, 10 kHz'de 23.24 A ve 120 Hz'de 16.6 A ripple akımını kaldırabilme kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V