LNX2L392MSEJ
CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2L392MSEJ
LNX2L392MSEJ Hakkında
Nichicon LNX2L392MSEJ alüminyum elektrolitik kondansatörü, 3900 µF kapasitans ve 550V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount tipinde montajlanır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 12.5 A ripple current kapasitesi olan bu polar kondansatör, endüstriyel güç uygulamaları, enerji sistemleri ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V