LNX2L222MSEHBN
CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2L222MSEHBN
LNX2L222MSEHBN Hakkında
Nichicon LNX2L222MSEHBN, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltajı ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı sayesinde şasi montajı için optimize edilmiştir. ±20% tolerans değerine ve 5000 saatlik ömrü (85°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 11.2 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 8 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. Endüstriyel güç kaynakları, şarj cihazları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V