LNX2L222MSEHBB
CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2L222MSEHBB
LNX2L222MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2L222MSEHBB, 2200 µF kapasiteli 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile şasiye monte edilebilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan komponentin çalışma sıcaklığı -25°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ömür değerine sahiptir. 10 kHz'de 11.2 A ve 120 Hz'de 8 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V