LNX2L182MSEHBN
CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2L182MSEHBN
LNX2L182MSEHBN Hakkında
Nichicon LNX2L182MSEHBN, 1800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550 V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı, vida terminal bağlantılı paket tipiyle güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji dönüşüm uygulamalarında kolaylıkla entegre edilebilir. ±20% kapasite toleransı ve 5000 saatlik ömrü (85°C'de) ile uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. 10 kHz'de 9.38 A ve 120 Hz'de 6.7 A ripple akım taşıyabilir. -25°C ile +85°C arasında çalışmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V