LNX2L182MSEHBB
CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2L182MSEHBB
LNX2L182MSEHBB Hakkında
Nichicon LNX2L182MSEHBB, 1800µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile geliyor. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 9.38A, 120 Hz'de 6.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V