LNX2L102MSEF
CAP ALUM 1000UF 20% 550V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2L102MSEF
LNX2L102MSEF Hakkında
Nichicon LNX2L102MSEF, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can - Screw Terminals paket tipi ile chassis monte edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi veren bu kondansatör, genel amaçlı devrelerde, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ve 120 Hz'de 4.3A ripple current kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V