LNX2J562MSEKBN
CAP ALUM 5600UF 20% 630V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2J562MSEKBN
LNX2J562MSEKBN Hakkında
Nichicon LNX2J562MSEKBN, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 630V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vida terminali ile sabitlenmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 34.58A, 120 Hz'de 24.7A ripple akımı taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve enerji düzeltme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V