LNX2J472MSEK
CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2J472MSEK
LNX2J472MSEK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2J472MSEK, 4700 µF kapasitanslı, 630 V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta sunmaktadır. 120 Hz'de 21.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal bağlantı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V