LNX2J332MSEJ
CAP ALUM 3300UF 20% 630V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2J332MSEJ
LNX2J332MSEJ Hakkında
Nichicon LNX2J332MSEJ, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 630V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve profesyonel cihazlarda yer almaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömüre sahiptir. 120 Hz'de 14.7 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile sunulan ürün, gücü depolama ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V