LNX2J152MSEHBN
CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2J152MSEHBN
LNX2J152MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2J152MSEHBN, 1500 µF kapasitanslı yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 630V rated voltaj ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Şasi montajına uygun vida terminallı radyal gövde tasarımına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 11.34 A ve 120 Hz'de 8.1 A ripple akım kapasitesi ile AC rippel akımı içeren uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V