LNX2J152MSEHBB
CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2J152MSEHBB
LNX2J152MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2J152MSEHBB, 1500 µF kapasitansına sahip 630V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile, -25°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 11.34 A, 120 Hz'de ise 8.1 A olup, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V