LNX2J102MSEG
CAP ALUM 1000UF 20% 630V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2J102MSEG
LNX2J102MSEG Hakkında
Nichicon LNX2J102MSEG, 1000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 630V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) içerir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 5.9A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilir ve polar polarizasyona sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 630 V