LNX2H822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H822MSEJBN
LNX2H822MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2H822MSEJBN, 8200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak yer alır. Vida terminalli şasi montajı ile sabit kurulumlar için uygundur. Yüksek sıcaklıkta (85°C'de 20000 saat) uzun ömür sağlayan kondansatör, 10 kHz'de 29.96 A ve 120 Hz'de 21.4 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V