LNX2H822MSEJBB
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H822MSEJBB
LNX2H822MSEJBB Hakkında
Nichicon LNX2H822MSEJBB, 8200 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantıya sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, 10 kHz'de 29.96 A ve 120 Hz'de 21.4 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve düşük frekans AC/DC devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V