LNX2H822MSEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H822MSEJ
LNX2H822MSEJ Hakkında
Nichicon LNX2H822MSEJ, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vidalı terminal (screw terminals) ile şasi montajı sağlanır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 21.4 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V