LNX2H682MSEJBN
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H682MSEJBN
LNX2H682MSEJBN Hakkında
Nichicon LNX2H682MSEJBN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses sistemleri ve enerji dönüştürücülerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı vida terminalleri ile kurulumu sağlanır. ±20% tolerans içinde 20000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 10 kHz'de 25.9A ve 120 Hz'de 18.5A ripple akım taşıyabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V