LNX2H472MSEJBB
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H472MSEJBB
LNX2H472MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2H472MSEJBB, 4700 µF kapasitanslı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile dönem sonuna kadar kuruluma uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışan cihazda 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi vardır. ±20% tolerans içerisinde 10 kHz'de 19.18A ve 120 Hz'de 13.7A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Power supply, filtering, energy storage ve other general purpose applications'da yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V