LNX2H392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2H392MSEHBB
LNX2H392MSEHBB Hakkında
Nichicon LNX2H392MSEHBB, 3900 µF kapasitansı ve 350 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için screw terminal bağlantı uçlarına sahip, radyal kutu paketi içinde sunulur. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisiyle uzun süreli kullanım için uygundur. 10 kHz'de 16.94 A ve 120 Hz'de 12.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V