LNX2H182MSEGBN
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H182MSEGBN
LNX2H182MSEGBN Hakkında
Nichicon LNX2H182MSEGBN, 1800 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, Radial Can tipi kasa ile vida terminalleri (screw terminals) aracılığıyla şase montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleransı, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 9.1A, 120 Hz'de 6.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V