LNX2H123MSEKBN
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2H123MSEKBN
LNX2H123MSEKBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2H123MSEKBN, 12000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaja uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. High frequency'de 38.92A, low frequency'de 27.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreli güç devre tasarımları ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.92 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V