LNX2G822MSEHBB
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G822MSEHBB
LNX2G822MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G822MSEHBB, 8200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipinde kullanılmaktadır.
Ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 20.000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 27,02A ve 120 Hz'de 19,3A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, convertörler, audio sistemleri ve industrial kontrol devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V