LNX2G562MSEHBB
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G562MSEHBB
LNX2G562MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G562MSEHBB, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi screw terminals (vida bağlantı) ile chassis mount yapılır. ±20% toleranslı bu kondansatör, 20000 saat ömür garantisi ile 85°C'de çalışır ve -25°C ile 85°C arasında operatif sıcaklık aralığında kullanılabilir. Düşük frekansta 14.3A (120 Hz) ve yüksek frekansta 20.02A (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreler ve hafıza devrelerinde yaygın şekilde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V