LNX2G562MSEGBN
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G562M
LNX2G562MSEGBN Hakkında
Nichicon LNX2G562MSEGBN, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V derecelendirilmiş gerilim ile güç kaynakları, frekans kompanzasyon devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Vida terminalli kasa tasarımı ile chassis montajı için uygundur. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 20.000 saatlik ömür ömrü özellikleri taşır. 10 kHz'de 20.58 A ve 120 Hz'de 14.7 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı endüstriyel ve komercial uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V