LNX2G562MSEGBB
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G562MSEGBB
LNX2G562MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2G562MSEGBB, 5600 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 20000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ile gönderilir. 10 kHz'de 20.58A ve 120 Hz'de 14.7A ripple current kapasitesi vardır. Endüstriyel güç kaynakları, depo devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V