LNX2G472MSEGBN
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G472MSEGBN
LNX2G472MSEGBN Hakkında
Nichicon LNX2G472MSEGBN, 4700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, süzgeçleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. Vida terminalli kasa (screw terminals) ile şasi montajı için tasarlanmıştır. 85°C'de 20000 saat yaşam süresi ile uzun süreli kullanım için uygundur. ±20% tolerans aralığında ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. Yüksek ve düşük frekans ripple akım kapasitesine (17.64A @ 10kHz, 12.6A @ 120Hz) sahiptir. Endüstriyel, ticari ve tüketici uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V