LNX2G472MSEGBB
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2G472MSEGBB
LNX2G472MSEGBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G472MSEGBB, 4700 µF kapasitans değerine ve 400 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle donatılmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda gücü filtreleme, enerji depolama ve EMI giderme işlevlerini yerine getirir. 85°C'de 20000 saatlik ömür değerine sahiptir. 10 kHz'de 17.64 A ve 120 Hz'de 12.6 A ripple akım kapasitesiyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V