LNX2G392MSEHBN
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G392MSEHBN
LNX2G392MSEHBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G392MSEHBN, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile donatılmıştır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 14.7A ve 120 Hz'de 10.5A ripple akımı taşıyabilmesi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılmasını uygun kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V