LNX2G392MSEGBN
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G392MSEGBN
LNX2G392MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G392MSEGBN, 3900 µF kapasitansa ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radial can paketinde sunulan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 85°C sıcaklıkta 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -25°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 15.4A ve 120 Hz'de 11A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan bu kondansatör, chassis mount montajı ile sabitlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V