LNX2G332MSEHBN
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G332MSEHBN
LNX2G332MSEHBN Hakkında
Nichicon LNX2G332MSEHBN, 3300 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sağlar. 13.02 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 9.3 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjy depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V